Ettevõttest

Kivipaigaldus OÜ on tänavakivist teede ja platside ehitamisega tegelev ettevõte, mis asutati 2000. aastal ning on sestpeale pidevalt laienenud ja edasi arenenud. Tänaseks on ettevõte leidnud endale kindla ja stabiilse koha Eesti turul.

Meie põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid vajadusel teostame töid üle terve Eesti. Teostame töid nii ehitusfirmadele, korteriühistutele kui ka eraisikutele.

Paigaldame tänavakivi, looduskivi ja äärekivi ja samuti teeme haljastustöid. Pakume erinevate tootjate, erinevate kujude, erinevat värvi kivide paigaldust. Teostame kõik vajalikud tööd alates mõõtmisest kuni paigaldusjärgsete heakorratöödeni.

Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed lahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad.

Oma tugevateks külgedeks peame professionaalsust, paindlikust ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Meie töötajad on oma ala professionaalid, töö on neile väljakutse mitte rutiinne kohustus.

Tänu meie paljudele nõudlikele klientidele, kelle sooviks on olnud saada parimat kvaliteeti, oleme aastatega saavutanud suurepärase taseme. Kasutades meie teenuseid kivitööde teostamisel, võite olla kvaliteedis kindel.

Meie kvaliteedi tagamise võti peitub kliendi vajadustega arvestamises ning nende rahulolu tagamises tehtud töödega. Hindame ja analüüsime pidevalt protsessi kõiki tegevusi. Klientidelt saadud tagasiside tehtud töödele on aluseks meie töö paremaks muutmisel.

Igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu kliendiga suhtlemisele. Väga tähtsaks peame ka kliendi ja ehitaja vahelist koostööd. Püüame alati mõista ja aru saada kliendi soovidest ning anda omapoolset nõu.

Koostööle lootma jäädes!